volejte
603 152 889
místní specialista na okna místní specialista na okna
přívětivé ceny přívětivé ceny
záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 

Naše práce za nás hovoří nejlépe

Naše firma MACOM byla založena již v roce 1994, po celou dobu se zabýváme montážemi a stavebními pracemi. Od roku 1999 se zabýváme výhradně dodávkou a montáží oken a jejich příslušenství.

Za uplynulá léta máme na svém kontě tisíce spokojených klientů, a to nejen v Praze. V posledních letech se na nás obracejí stále častěji i zákazníci z oblasti Mělníka a Litoměřic, kde se o nás lidé dozvídají na základě našich úspěšných realizací a následných výborných referencí. Toto je pro nás největší úspěch. Vědět, že jsme namontovali ta nejkrásnější, ať již plastová nebo dřevěná okna, že jsme potěšili našeho klienta funkčními hliníkovými dveřmi, či namontovali vysněné portály v dřevohliníku.

Máme zkušenosti i s velkými projekty, ale výzvou a srdeční záležitostí jsou pro nás rodinné domy. A nebojíme se ani specialit, které naši klienti chtějí čím dál tím více. Vše samozřejmě dodáváme na klíč, včetně služeb a servisu.

 

"Jsme rodinná firma a ručíme za práci svým vlastním jménem a pověstí, proto si nemůžeme dovolit chyby. Velkou motivací je to, že nás zákazníci doporučují dál a také, že s námi realizují další své stavby a rekonstrukce. Zakládáme si na tom, že odvádíme poctivou práci, za kterou si stojíme, proto jsem v terénu na stavbách a na vše sám dohlížím," Radek Pajda majitel.


Zavolejte nám, domluvíme se na schůzce - ideálně u vás na stavbě nebo v domě.

Přijedeme k vám, vše si proměříme a prohlédneme. Ze zkušeností víme, že to je nejrychlejší cesta, jak vám můžeme navrhnout řešení na míru. Protože zajišťujeme také moderní doplňky k oknům a dveřím, a to od systémů stínění až po další nezbytné truhlářské a zednické práce, můžeme vám také nejlépe poradit s řešením.

Jde nám o to, abychom obsloužili našeho zákazníka kompletně k jeho plné spokojenosti. Podívejte se na naši nabídku, v produktech najdete typy výrobků, v referencích se můžete podívat, co jsme již dokázali.

 

 

  Kontaktujte nás

 


mobil:  +420 603 152 889

macom@otherm.cz

 

 Navštivte nás

 

 

Na Výsluní 1348, Neratovice
 

zavolejte nám,
vyjdeme vstříc Vašim možnostem 

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka